Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-01
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-07
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-02
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-03
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-04
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-05
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W24)-06
Середня валіза на колесах WALAB-0040-49-24(W25)
Виробник: OCHNIK
Код: WALAB-0040-49-24(W25)
Середня валіза на колесах
Продукт недоступний
Повідомити мене про наявність електронною поштою.
  • розмір 24” (66×44×26 см)
  • колір бордовий
  • матеріал чохла – 30% перероблений ABS
  • тип валізи – жорстка
  • модель з одним відділенням
  • двостороння блискавка
  • підкладка чорного кольору
Технічні характеристики
Ширина
45 см
Висота з колесами
66 см
Глибина
26 см
Висота ручки
40 см
Висота коліс
6 см
Місткість
65 l
Вага
3,3 кг
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ Функціональна сітчаста кишеня та ремені безпеки
✓ Чотири колеса на шарикопідшипниках
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові валізи для подорожей, що ідеально підходять для тривалих, далеких поїздок, де вам знадобиться багато місця для багажу, так ісередні валізи 24”а також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі наоптимально підходять для ручної поклажі в літаках.Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті.Набори валізтакож є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.