Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-01
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-02
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-03
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-04
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-05
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-06
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-07
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)-08
Виробник: OCHNIK
Код: WALAB-0040-42-28(W23)
Велика валіза на колесах
Колір:
Велика валіза на колесах WALAB-0040-42-28(W23)Велика валіза на колесах WALAB-0040-99-28(W26)
Продукт недоступний
Повідомити мене про наявність електронною поштою.
  • розмір 28” (76×51×30 см)
  • колір червоний
  • матеріал чохла – ABS
  • тип валізи – жорстка
  • модель з одним відділенням
  • двостороння блискавка
  • підкладка чорного кольору
Технічні характеристики
Ширина
51 см
Висота з колесами
76 см
Глибина
30 см
Висота ручки
30 см
Висота коліс
6 см
Місткість
97 l
Вага
4 кг
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ 30% переробленого матеріалу ABS
✓ Функціональна сітчаста кишеня та ремені безпеки
✓ Чотири колеса на шарикопідшипниках
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові валізи для подорожей, що ідеально підходять для тривалих, далеких поїздок, де вам знадобиться багато місця для багажу, так ісередні валізи 24”а також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках.оптимально підходить для ручної поклажі в літаках.Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті.Набори валізтакож є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.