Велика валіза на колесах WALNY-0044-99-28(W26), діагональний вигляд виробу поруч із силуетом моделі.
Велика валіза на колесах WALNY-0037-99-28(W24)-01
Велика валіза на колесах WALNY-0037-99-28(W24)-09
Новинка
Виробник: OCHNIK
Код: WALNY-0044-99-28(W26)
Walizka duża na kółkach
Продукт недоступний
Повідомити мене про наявність електронною поштою.
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові дорожні валізи, що ідеально підходять для тривалих, далеких подорожей, де вам знадобиться багато місця для багажу, так ісередні валізи 24”а також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках.оптимально підходить для ручної поклажі в літаках.Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті.Набори валізтакож є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.
Що таке нейлон?
Що таке замок TSA
Категорії:
Валіза
Asortyment:
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ Вбудований ідентифікатор
✓ Функціональна сітчаста кишеня та захисні ремені
✓ Міцні ніжки та два колеса на шарикопідшипниках
  • розмір 28" (79x47x31/36 cm)