Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-01
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-08
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-03
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-04
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-05
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-06
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W24)-07
Виробник: OCHNIK
Код: WALAB-0040-99-19(W26)
Невелика валіза на колесах
ВИБЕРИ РОЗМІР:
Колір:
Невелика валіза на колесах WALAB-0040-99-19(W26)Мала валіза на коліщатках WALAB-0040-8D-19(W26)
Продукт недоступний
Повідомити мене про наявність електронною поштою.
НЕВЕЛИКА ЖОРСТКА ВАЛІЗА НА ВІЗКУ
На фото з моделлю представлені валізи в розмірах 14” і 19”
  • розмір 19” (55×40×20 см)
  • колір чорний
  • зовнішній матеріал валізи – 30% перероблений ABS
  • тип валізи – тверда
  • модель з одним відділенням
  • двостороння блискавка
  • підкладка чорного кольору
  • авіакомпанії: Ryanair, LOT, Norwegian, Easy Jet, Lufthansa
Технічні характеристики
Ширина
40 см
Висота з колесами
55 см
Глибина
20 см
Висота ручки
50 см
Висота коліс
6 см
Місткість
37 l
Вага
2,4 кг
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ Функціональна сітчаста кишеня та ремені безпеки
✓ Чотири колеса на шарикопідшипниках
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові валізи для подорожей, що ідеально підходять для тривалих, далеких поїздок, де вам знадобиться багато місця для багажу, так ісередні валізи 24”а також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках.оптимально підходить для ручної поклажі в літаках.Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті.Набори валізтакож є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.