Walizka duża na kółkach WALNY-0046-99-28(W26)
Велика валіза на колесах WALNY-0046-99-28(W26), діагональний вигляд виробу поруч із силуетом моделі.
Новинка
Виробник: OCHNIK
Код: WALNY-0046-99-28(W26)
Walizka duża na kółkach
ВИБЕРИ РОЗМІР:
Відправка до 2 робочих днів
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові дорожні валізи, що ідеально підходять для тривалих, далеких подорожей, де вам знадобиться багато місця для багажу, так і середні валізи 24”, а також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках. Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті. Комплекти валіз також є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.
Що таке нейлон?
Що таке замок TSA
 для валіз, які не мають вбудованого замка.
Категорії:
Валіза
Asortyment:
WALIZKA
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
Можливість розширення
Сітчаста кишеня та ремені безпеки
Чотири колеса на шарикопідшипниках
  • розмір 28" (78x48x31/36 cм)