Маленька валіза на колесах WALNY-0045-4B-19(W26), вигляд виробу спереду на білому фоні.
Середня валіза на колесах WALNY-0045-4B-24(W26), вигляд виробу спереду поруч із силуетом моделі.
Новинка
Виробник: OCHNIK
Код: WALNY-0045-4B-19(W26)
Walizka mała na kółkach
Колір:
Продукт недоступний
Повідомити мене про наявність електронною поштою.
Відповідає вимогам Ryanair та WizzAir щодо ручної поклажі при придбанні пріоритетної посадки.
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові дорожні валізи, що ідеально підходять для тривалих, далеких подорожей, де вам знадобиться багато місця для багажу, так і середні валізи 24”, a також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках. Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті. Комплекти валіз також є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.
Що таке нейлон?
Що таке замок TSA
Категорії:
Валіза
Asortyment:
WALIZKA
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ Виготовлено з нейлону
✓ Функціональне відділення з ременями безпеки
✓ Колеса на шарикопідшипниках
  • розмір 19" (55x40x20 cm)