Маленька валіза на колесах WALNY-0045-99-19(W26), вигляд виробу спереду на білому фоні.
Walizka mała na kółkach WALNY-0045-99-19(W26)
Новинка
Виробник: OCHNIK
Код: WALNY-0045-99-19(W26)
Walizka mała na kółkach
ВИБЕРИ РОЗМІР:
Колір:
Walizka mała na kółkach WALNY-0045-99-19(W26)Walizka mała na kółkach WALNY-0045-7D-19(W26)
Відправка до 2 робочих днів
Відповідає вимогам Ryanair та WizzAir щодо ручної поклажі при придбанні пріоритетної посадки.
Яку валізу вибрати?
Не знаєте, яку модель валізи на колесах OCHNIK вибрати? Почніть з вибору правильного розміру. У нас є як 28-дюймові дорожні валізи, що ідеально підходять для тривалих, далеких подорожей, де вам знадобиться багато місця для багажу, так і середні валізи 24”, a також менші валізи 14” і 16”, що ідеально підходять для використання в якості ручної поклажі в літаках. Якщо ви не впевнені, який розмір валізи підійде вам найкраще, і вам потрібно кілька одиниць багажу, зупиніть свій вибір на комплекті. Комплекти валіз також є поширеним вибором для подорожуючих сімей – багаж однакового дизайну легше ідентифікувати, наприклад, на конвеєрі в аеропорту.
Що таке нейлон?
Що таке замок TSA
Категорії:
Валіза
Asortyment:
WALIZKA
Атрибути
✓ Алюмінієва ручка, телескопічна
✓ Виготовлено з нейлону
✓ Функціональна сітчаста кишеня та захисні ремені
✓ Колеса на шарикопідшипниках
  • розмір 19" (55x40x20 cm)