Догляд за шкірою

Вся сировина, що використовується фірмою OCHNIK S.A. є природного походження і гарантує найвищу якість. Щоб якнайдовше зберегти якість продукції і мати можливість насолоджуватися прекрасним зовнішнім виглядом  необхідний є належний догляд та підтримка шкіри. Спеціально для шкір фірми OCHNIK стала створена інноваційна формула, що використовується у всіх просоченях та препаратах по догляду.

У разі використання шкіряних продуктів слід дотримуватися кілька універсальних правил:

ПРОМОКНЕННЯ ШКІРИ

Щоб волога не заподіяла шкоди, одяг необхідно сушити подалі від джерела тепла на стійкій широкій вішалці. Вплив гарячого повітря викликає процес, що шкіра твердне, висихає і втрачає блиск.

ЗБЕРІГАННЯ

Під час зберігання одягу необхдіно помістити його в захисний чохол, який не дає проникнути пилу в шкіру. Не рекомендуємо використання чохлів з фольги, так як вони не забезпечують належної вентиляції.

ТЕХНІЧНА ОБРОБКА

Для підтримки шкіри в хорошому стані необхідно час від часу піддавати технічній обробці за допомогою відповідних засобів чищення.

ЗАБРУДНЕННЯ

Для видалення бруду з зернистої шкіри необхідно протерти її делікатно зволоженою ганчіркою. Для захисту замшевого одягу, і одягу з нубуку, рекомендуємо перед першим використанням захистити його захисним спреєм, з особливим акцентом на комірі та манжетах. Також варто відновлювати пушок з використанням ганчірки чи щітки до замшу. Висохлі забруднення та глибокі плями слід видаляти в професійний хімічних пральнях котрі спеціалізуються на чищенні шкіри і замшу.

ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ТА ПРОСОЧЕНЬ

Завжди необхідно виконати перевірку відповідних засобів по догляду в менш видимих місцях, що дозволяє перевірити їх дію та реакцію на поверхні шкіри. Процедури по догляду та підтримці необхідно проводити регулярно, кожних 2-3 місяці. Використання відповідних засобів для догляду за шкірою захищає її від пошкодження і довше робить її схожою на нову.

 

В фірмових магазинах OCHNIK є доступні нижче перелічені засоби для догляду за шкірою:

AVOCADO LOTION

Лосьйон з авокадо служить для миття і догляду виробів з зернової та екологічної шкіри, а також штучних матеріалів . Унікальна формула, що містить олію авокадо, а також інші безпечні компоненти для догляду за шкірою, що надають поверхні делікатний блиск та шовкову м’якість. Лосьйон з авокадо видаляє природні забруднення, такі як бруд, пил, пісок з пляжу. Препарат підходить до кожного кольору шкіри.

BALSAM

Бальзам розроблений на базі бджолиного воску і олійки. Можна застосовувати до шкіри гладкої, лакованої та благородної. Чистить і відновлює шкіру. Рекомендовано до одягу і шкіряних виробів. Непридатна до замшу і нубуку.

CLEANING FOAM

Пінка для чищення замшу, нубуку, текстилю, шкіри гладкої, а також змащеної. Підходить до туристичного взуття і одягу з кліматичною мембраною. Зберігає м’якість шкіри і підтримує вентиляційні властивості. Видаляє бруд, плями по солі та інші забруднення, які можна вичистити без використання розчинників. Освіжає колір та дбає про шкіру.

DELICATE CREAM

Делікатний крем на базі натуральних восків. Чистить, доглядає та відживлює шкіру, надає їй блиску і відновлює колір. Підходить для шкір гладких, натуральних та  синтетичних.

NANO PROTECTOR

Безбарвний спрей, що забезпечує вдосконалений захист від намокання водою і брудом на основі новітній технологій. Препарат можна застосовувати для натуральних та нубукових шкір, замшу і текстилю. Не придатна до лакованої шкіри і синтетичних матеріалів. Не тільки запобігає поглинанню вологи, але і значно зменшує забруднення матеріалів, зберігаючи при цьому дихальні властивості шкіри. Препарат під час розприскування ділиться на мікроскопічні краплинки та щільно прилягає до текстильних волокон і шкіри.

PROTECTOR

Безбарвний спрей, що захищає взуття, одяг та шкіргалантерею від проникнення вологи і жирних плям. Придатний для замшу, нубуку, шкіри натуральної, а також текстилю. Не підходить для лакованої шкіри та шкірзамінника. Рекомендований для одягу і взуття з мембрани кліматичної. Не піддає шкіру зміні кольору і не блокує доступ повітря.