Про магазин

Інтернет-магазин OCHNIK є доступний всім клієнтам, котрі хочуть мати доступ до всіх пропозицій продуктів OCHNIK без можливості виходу з дому чи офісу для відвідування магазинів та торгових цетрів.

Інтернет-магазином OCHNIK керує фірма OCHNIK S.A. з офісом в м. Гарволін, вул.Стаційна  8B,   платник податків від товару і послуг ВАТ з номером ІПН:  826-000-07-80, вписаний до реєстру підприємців під номером KRS (Загальнопольський державний судовий реєстр) 0000604045 і до Національного офіційного реєстру суб’єктів національної економіки, номер REGON 005176399. Акціонерний капітал складає 8,090,500,00 злотих.

Фірма OCHNIK була створена в 1989 році братами Яцкем  і Цезарем OCHNIK. Історія марки взяла початок від запроектування, шиття, а також продажу одного екземпляру куртки.

Брати поставили собі за мету створення родинного підприємства, котре стане відомим завдяки найвищій якості своїх продуктів. Спочатку штаб-квартирою компанії був їхній сімейний будинок, потім будівля, в якій до цих пір розміщується виробнича та офісна частина.

Починаючи від продажу одиничних екземплярів компанія стабільно залучала нових клієнтів. Кілька років тому до братів приєднався наймолодший – Марцін Охнік, який ідеально віднайшов себе в світі моди і посів посаду президента компанії. Завдяки ньому, торгова мережа почала динамічно розвиватися, відкривалися нові салони підписані логотипом бренду.

На сьогоднішній день OCHNIK є лідером на польському ринку в проєктуванню і продажу одягу зі шкіри.  Колекції фірми OCHNIK створені молодими, амбітними дизайнерами, котрі прагнуть виховувати на польському ринку любов до прекрасного. Вони постійно слідкують за тенденціями в моді які будуть актуальні в даному сезоні, тому старанно підбирають кольори і проєктують фасони курток чи сумок.

Досвід дизайнерів робить дизайн компанії оціненим в Польщі і за кордоном. OCHNIK роками використовує виключно натуральну, дорогоцінну сировину, створює унікальний дизайн та ідеальну обробку. В кожному сезоні марка пропонує ексклюзивні, оригінальні колекції курток, пальт, піджаків, дублянек, а також широку гаму шкіргалантереї: сумки, папки, дорожні сумки, чохли, гаманці, рукавички і паски. Працює з такими відомими польськими дизайнерами як: Марія Новіньска, дуетом Папроцкі і Бжозовскі, а також  визнаним творцем моди Віолою Сьпєховіч, котрі створюють лімітовані колекції, що стають популярними в світі моди і серед клієнтів.