Юридична інформація

Інтернет-магазин www.ochnik.ua є власністю фірми OCHNIK S.A.. Інформація розміщена на веб-сайті магазину www.ochnik.ua не є пропозицією укласти договір відповідно до положень Цивільного Кодексу. Ціни на пропоновані товари стосуються лише продажу через веб-сайт www.ochnik.ua, і можуть відрізнятися від цін на товари, що доступні в фірмових салонах OCHNIK. Фірма OCHNIK залишає за собою право відмовити у відшкодуванні різниці в ціні товару, придбаного в фірмовому салоні OCHNIK. Власник інтернет-сервісу фірма OCHNIK S.A., докладає всіх зусиль, щоб інформація, опублікована на веб-сайті www.ochnik.ua була якомога точнішою та актуальною.

Інформація, що розміщена в інтернет-магазині www.ochnik.ua захищена авторським правом. Торгові марки та логотипи представлені в магазині  www.ochnik.ua захищені комерційним законодавством та міжнародними договорами, а їх використання без відповідної згоди заборонено. Дублювання, переклад, запис на запам'ятовуючі пристрої,   переробка на інші носії заборонено. Копіювання та використання фрагментів дозволяється тільки після отримання згоди на такі дії від фірми  OCHNIK S.A..

Зміст та структура веб-сайту www.ochnik.ua захищені авторським правом.  Дублювання інформації, використання цілих текстів або їх фрагментів  чи графічних матеріалів вимагає попередньої письмової згоди. Право на публікацію і дублювання інформації належить виключно фірмі  OCHNIK S.A..

Всі назви та логотипи фірм, що фігурують в матеріалах ,наданих магазином www.ochnik.ua використовуються виключно з метою ідентифікації.